BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 7416353
*
nr 741 6353
Bordslampa
Keramik, Blomdekor, rosa
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2012
kl 18:15:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 17:14:36
1
150 kr
18/2 21:35:56
2
400 kr
20/2 12:16:13
3
250 kr
20/2 18:09:53
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomdekor bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik rosa
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
om två veckor
27 maj kl 19:22
-
7390 Bordslampor
Ett par, Onyx. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:00
*
Bordslampa
nr 741 6353
Bordslampa
Keramik, Blomdekor, rosa
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/2 17:14:36 | 1 | 150 kr |
18/2 21:35:56 | 2 | 400 kr |
20/2 12:16:13 | 3 | 250 kr |
20/2 18:09:53 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomdekor bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik rosa
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
om två veckor
27 maj kl 19:22 -
7390 Bordslampor
Ett par, Onyx. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:00